Jesienne wesele

Jesień nie należy do najpopularniejszych wyborów młodych par na organizację własnego ślubu i wesela. Jednak wciąż zyskuje coraz więcej chętnych, którzy oprócz niepewnej pogody, dostrzegają ogromne możliwości jakie daje organizacja uroczystości jesienią. Przede wszystkim najpopularniejsze sale weselne są z pewnością mniej oblegane i dzięki temu znacznie bardziej dostępne w tym czasie. Ponadto dekoracje jesienne oraz piękne kolory natury, stają się doskonałym tłem zarówno na weselu, jak i na pamiątkowej sesji zdjęciowej po uroczystości.

Dekoracje

Wybierając do dekoracji na przykład Wrzos bukiet ślubny oraz sala weselna zyskają niezwykły klimat i wspaniałą atmosferę. Wrzos to bardzo dobry wybór szczególnie dla par młodych, które pragną uroczystości z motywem naturalnym lub rustykalnym. Tego typu motywy na uroczystości weselne są w ostatnim czasie niezwykle popularne, dlatego wiele par wybiera je również w miesiącach wiosennych i letnich. Niestety oznacza to większe problemy i komplikacje z dobraniem dekoracji, ponieważ to właśnie jesienią kwiaty i rośliny w tym stylu dostępne są na każdym rogu i w każdej kwiaciarni.

Tło do sesji zdjęciowej

Piękne zdjęcia pamiątkowe wykonane na sesji po ślubie i weselu wymagają odpowiedniego tła i profesjonalizmu ze strony fotografa. Wykonywanie pamiątkowych zdjęć w pełnym słońcu na tle zieleni oczywiście może mieć swój klimat, jednak z pewnością nie może się nawet równać z sesjami wykonywanymi jesienią. Możliwość uchwycenia pięknego i naprawdę niezwykłego światła, mgły oraz rosy występuje w zasadzie jedynie jesienią, gdy na drzewach wystąpią kolorowe liście, a słońce znajduje się w zupełnie innej pozycji, niż latem i wiosną. Decydując się na główną dekorację, którą na weselu ma być Wrzos bukiet ślubny staje się doskonałym akcesorium i dodatkiem do pamiątkowych zdjęć. Dzięki temu sesja zdjęciowa jest bardzo wyjątkowa i w późniejszym czasie zachwyca wszystkich, którzy mają okazję oglądać jej efekty w albumie ślubnym.