Gdzie zorganizować wesele?

Jednym z pierwszych największych dylematów z którymi muszą się zmierzyć przyszli państwo młodzi jest wybór miejsca, gdzie zorganizują wesele. Zadają sobie pytanie, jak wybrać najlepsze? Czy wybrać sale w hotelu, czy może restauracje. Dokonując wyboru nie można jednak kierować się wyłącznie atrakcyjnością lokalizacji, ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie czynniki świadczące o tym, że to miejsce nadaje się idealnie na nasz wielki dzień. Można zdecydować się na wyjątkowy ślub za granicą, lub w Polsce.

Klimatyczne wesele w stodole i nie tylko

Jeżeli marzysz o niezapomnianym klimatycznym weselu, nie obcy ci jest styl rustykalny lub uwielbiasz styl vintage, chcesz zorganizować ślub w wyjątkowym miejscu to idealnie nadaje się do tego Stajnia Sowlany. Ośrodek ten znajduje się niedaleko Białegostoku. Posiada nietuzinkowe, stylizowane wnętrza sal, które tworzą niepowtarzalną atmosferę dla weselnego przyjęcia, ale także i dla organizacji innych przyjęć okolicznościowych. Stajnia Sowlany posiada do dyspozycji trzy piękne sale: Salę Kwiatową, która jest największa i może pomieścić nawet do 160 osób, dzięki czemu nadaje się bardzo dobrze na organizację wesel, Salę pod Kogutem, która jest utrzymana w stylu boho i może pomieścić maksymalnie 80 osób, oraz mieszczącą najmniej gości, maksymalnie 30, Stara Chatka.
Stajnia Sowlany nie tylko wynajmuje sale pod organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny, komunia itp., ale także zapewnia gościom pokoje do wynajęcia, gdzie mogą odpocząć w spokoju po zabawie. Nocleg dla Pary Młodej jest nieodpłatny. Dodatkowym atutem także jest znajdujący się przed Stajnią duży parking mieszczący nawet do 80 pojazdów. Kolejnym dużym plusem ośrodka jest przyjazna troskliwa obsługa, która podchodzi do każdego wesela w sposób indywidualny i wykazuje się dużą elastycznością w dopasowywaniu się do potrzeb klienta. Dba o każdy szczegół wystroju i obsługę na najwyższym poziomie. Udostępniane są także elementy dekoracyjne, aby można było zaaranżować wystrój sali weselnej zgodnie z tym, jak wymarzyła to sobie Para Młoda.