Hotel na wesele. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ślub i wesele to wydarzenia, które na zawsze zostają w pamięci. Warto zatem zadbać nie tylko o ich oprawę, lecz również o wszelkie tematy poboczne. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego hotelu dla przybyłych gości.

Sala i nocleg w jednym miejscu

Organizując wesele, musimy skupić się na wielu rzeczach. Jaki strój będzie najlepszy? Która sala weselna sprosta naszym wymaganiom? Lepiej wynająć zespół czy DJ-a? Takich pytań możemy postawić jeszcze bardzo dużo, a wśród nich z pewnością nie mogłoby zabraknąć pytania o miejsce noclegów dla gości. Dobrym, bo praktycznym pomysłem jest postawienie na salę weselną połączoną z hotelem. Zmęczeni goście nie będą musieli zamawiać taksówek bądź iść spory kawałek do miejsca z noclegiem. Takie rozwiązanie rzeczywiście jest praktyczne, ale zanim wybierzemy konkretny hotel, musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przeglądając opcje na noclegi, Bolesławiec ma do zaoferowania wyjątkowo urokliwe miejsce, jakim jest Hotel Garden.

Liczą się nie tylko piękne wnętrza

Wnętrza Hotelu Garden zaspokoją gusty nawet wybrednych gości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na ogólne wrażenie o weselu składa się nie tylko wnętrze sali, ale również otoczenie wybranego przez nas miejsca imprezy. Nasz obiekt stwarza warunki do odsapnięcia poza pomieszczeniami. Nasz taras i ogród są atutami, które doceniło już wielu naszych gości. Całe zresztą otoczenie idealnie nadaje się jako plener fotograficzny, niezbędny do zorganizowania pamiątkowej ślubnej sesji zdjęciowej. Z pewnością nikt nie zapomni wyprawionego u nas wesela. Bolesławiec może być miastem zupełnie obcym dla goszczących w naszych progach osób. Nie ma to jednak znaczenia, bowiem do Hotelu Garden każdy z pewnością dotrze bez większego problemu. Wszystko dzięki łatwemu dojazdowi, który jest kolejnym istotnym elementem, nie zawsze branym pod uwagę w trakcie planowania imprezy.

Dobra kuchnia to podstawa

Nie ma wesela bez jedzenia. Dobrego jedzenia! Może to brzmi jak banał, ale zastanówmy się, ile razy słyszeliśmy historie o niedoprawionych weselnych potrawach bądź o monotonii przygotowanego menu. Nie będzie żadnej przesady w stwierdzeniu, że nasza kuchnia nie od dziś przyciąga swoim klimatem i jakością serwowanych dań. Nasi kucharze bazują na  świeżych produktach i naturalnych składnikach, Nasze dania są przygotowywane starannie i z sercem. Dbamy, by proponowany jadłospis trafił w gust każdego biesiadnika: od wytrawnego smakosza poprzez tych, którzy po prostu chcą smacznie zjeść, aż po wegan i wegetarian.

Jednym słowem…

Organizacja wesela nie jest łatwym zadaniem. Z tej właśnie przyczyny warto współpracować z tymi, którzy na swoim koncie mają niejedną podobną imprezę. Kuchnia, otoczenie i profesjonalna obsługa to tylko część z tego, na co warto zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniego miejsca. Nie jesteś pewien, czy Twoi goście zjedzą smacznie? Przyjdź do naszej restauracji, zamów ulubione potrawy i przekonaj się sam!