Oryginalne style zaproszeń ślubnych – jakie są?

Planujesz wraz z narzeczonym oryginalny ślub i wesele? Chcesz, aby Wasi goście byli świadkami nietypowej uroczystości organizowanej pod gołym niebem, z motywem z Waszego ulubionego filmu lub w klimacie orientalnym? Niezależnie od tego, jaki macie pomysł na własny ślub, jego przygotowania warto zacząć od stworzenia papeterii nawiązującej do wymarzonego motywu weselnego. W artykule przedstawię Wam oryginalne style zaproszeń ślubnych, które mam nadzieję, zainspirują Was podczas weselnych przygotowań.

Zaproszenia ślubne kaligrafowane

Jak się wyróżnić spośród mnogości pięknych produktów dostępnych na rynku ślubnym? Korzystając z usług kaligrafa! Zaproszenia na ślub wykonane ręcznie wymagają nie tylko czasu i skupienia ale i umiejętności. Każde z nich jest niepowtarzalne, dzięki niedoskonałym pociągnięciom pióra oraz braku ingerencji poprawek komputerowych. Co więcej, kaligrafia może zostać wykorzystana nie tylko w papeterii ślubnej! Pamiętajcie, że piękne dodatki weselne, tak jak i zaproszenia ślubne grają ogromną rolę (m.in. winietki, menu czy podziękowania dla gości) w odbiorze całości. Sztuka odręcznego pisania w połączeniu z pięknymi naturalnymi papierami potrafi tchnąć prawdę i piękno w projekt Młodej Pary. Wybierając ten styl zaproszeń, należy pamiętać o dłuższym czasie realizacji (specyfika pracy kaligrafa) w porównaniu do standardowego zamówienia. Możecie być jednak pewni, że są warte oczekiwania! Obok takiego projektu zaproszenia nikt nie przejdzie obojętnie!

Zaproszenia ślubne nowoczesne

Szukacie zaproszenia innego niż wszystkie, które wychodzi poza ogólnie przyjętą normę? Chcecie zorganizować wesele zupełnie inne od tradycyjnego, w miejskim klimacie? W takim przypadku zaproszenia ślubne najlepiej wykonać indywidualnie na zamówienie. Będą one proste i eleganckie, dodatkowo zawierać mogą dodatki w postaci designerskich elementów. Mogą być to zarówno niestandardowe grafiki, heksagonalne kształty jak i wielobarwne karty ślubne. Tutaj nic Was nie ogranicza! Fajnym pomysłem jest, aby zaproszenia ślubne i dodatki pasowały do stylu miejsca, w którym odbywać się będzie uroczystość poprzez nawiązania graficzne lub wybór faktury papieru.

Zaproszenia zgodne z motywem ślubnym

Ciężko znaleźć osobę, która pokusiłaby się o zliczenie motywów ślubnych – co roku pojawiają się nowe trendy, a i wyobraźnia narzeczonych jest niekończącym się źródłem pomysłów. Zachowanie stylu i motywu przewodniego oraz powielanie go w kolejnych dodatkach ślubnych pozwala na spójność i wyróżnienie się na tle innych uroczystości. Najpopularniejszymi są te inspirowane roślinnością, kolorystyką, wspólną pasją…. jednak coraz częściej spotkać można także bazujące na różnych książkach i filmach. Jesteście miłośnikami fantastyki i chcecie, aby Wasi goście poczuli się jak bohaterowie, np. książek Harry’ego Pottera? Kreatywność zaczyna się już na etapie zamówienia i tworzenia wzorów zaproszeń! Papier, pieczęć lakowa, dedykowane czcionki…. Wraz z narzeczonym możesz umieścić informację o obowiązującym dress codzie. Zadbajcie o detale weselne, aby zachwycić gości i wprowadzić ich w klimat tego wyjątkowego dnia!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Styl, który przyszedł do nas zza oceanu. Jest niespotykaną formą, która pozwoli na przemycenie osobistego akcentu w postaci zdjęć przyszłych nowożeńców. Warto zadbać o to, aby fotografie były dobrej jakości (wykonane, np. podczas profesjonalnej sesji narzeczeńskiej), a papiery na których są drukowane zaproszenia ślubne dedykowane były do tego typu projektów. Sama papeteria i dodatki ślubne mogą być minimalistyczne i proste. To właśnie zdjęcia nadają im osobistego charakteru. Wartym uwagi jest, że zaproszenia te wpiszą się w każde miejsce ceremonii i wesele. Ślubna papeteria będzie niezwykłą pamiątką nie tylko dla gości ale i Państwa Młodych.

Oryginalne zaproszenia ślubne? Spróbuj z Blooming Elegant!

Zaproszenia ślubne mogą przybrać bardzo różnorodną formę w zależności od Waszych upodobań, pasji, stylu. Chcąc być oryginalnym, pamiętajcie o możliwie dłuższym okresie oczekiwania na Wasze ślubne zamówienia, ze względu na ich pracochłonność i stopień zaawansowania. Chcecie stworzyć od zera swoje zaproszenia ślubne? Zapraszamy Was do Blooming Elegant! Mamy masę pomysłów, które w połączeniu z Waszymi pozwolą nam na stworzenie niezapomnianego zaproszenia, które przede wszystkim będzie pasowało do Was. Do zobaczenia!

Kategoria: usługi ślubne