5 rzeczy o których pomyśli wedding planner za parę młodą – radzi agencja ślubna Czary Marry

Zatrudnienie specjalisty, który obraca się w branży ślubnej jest idealnym rozwiązaniem z wielu powodów. Przede wszystkim odciąża narzeczonych i osoby zaangażowane w przygotowanie uroczystości. Daje im spokój i możliwość cieszenia się przygotowaniami.

Jako osoba przez cały rok w pełni zatopiona w tematyce ślubnej świetnie zna najlepsze rozwiązania. Jednak dzisiaj chciałabym zwrócić Wam uwagę na parę szczegółów, które spowodują, że dzięki współpracy z wedding plannerem uniknięcie wpadek i zbędnego stresu. Zobaczcie co nas wyróżnia od Panny Młodej 🙂

ZAPYTAM O OPINIE LUDZI Z BRANŻY

Działając prężnie w branży ślubnej bliskie i przyjacielskie stosunki z innymi wykonawcami nawiązują się naturalnie. Wspieramy się nawzajem i zawsze dzielimy się doświadczeniem i dobrą radą. Szukając dla naszych Par idealnego miejsca czy usługi zawsze jednym z elementów jest dopytanie o opinię ludzi z branży. Tu możemy liczyć na fachowe zdanie i opinię osoby, która sama miała przyjemność przetestować usługę na własnej skórze. Nasza praca to nie tylko planowanie ślubów i wesel czy współpraca z Parami Młodymi, ale również ciągłe poszerzanie bazy wykonawców i miejsc. W wolnych chwilach nawiązujemy współpracę z wykonawcami czy usługodawcami, jeździmy na Targi Ślubne w całej Polsce oraz staramy się odwiedzać przeróżne miejsca weselne i sprawdzać jakość proponowanych przez nich usług.

NIE POGUBIĘ SIĘ W GĄSZCZU INFORMACJI I INSPIRACJI

Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji. Znajdziemy tam wszystko, od gotowego budżetu, po inspiracje na ciekawe prezenty dla gości, jak i zdjęcia najnowszych trendów w dekoracjach ślubnych. Nam samym, mały research w sieci, potrafi przeciągnąć się do paru godzin. Dobrze wiemy, jak łatwo zatracić się na pintereście czy instagramie.

Para Młoda, która pierwszy raz zderza się z zaplanowaniem koncepcji swojego dnia ślubu i wesela może łatwo się pogubić. Wszystko okazuje się nagle niezbędne na Waszym weselu. Nic bardziej mylnego. Najważniejsze to znaleźć złoty środek i wybrać te elementy, które pasują do Was, waszych gości, sali itp. My robiłyśmy to nie raz i doskonale wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, minimalizmie oraz dobremu planowaniu. Potrafimy tak dobrać usługi i elementy ślubu, aby to później Wasze zdjęcia krążyły w siedzi pod hasztagiem #idealnyslub

BĘDĘ DZIAŁAĆ BEZ EMOCJI

W dniu ślubu i wesela, ale także podczas przygotowań emocji jest cała masa. Często zauważamy, że emocje to zły doradca. Potrafią wywołać poczucie niepokoju i chaosu, zaburzając racjonalne myślenie, kluczowe w podejmowaniu rozsądnych decyzji. My w naszej pracy emocje odkładamy na bok, naszym obowiązkiem jest dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i polecać Wam tylko sprawdzone rozwiązania. Mamy za sobą już wiele ślubów, bogate doświadczenie, dużą wiedzę i wiemy, która opcja będzie najlepsza. Niektóre rozwiązania są niewypałami, nawet jeśli teoretycznie brzmią dobrze. Inne z kolei, chociaż nielogiczne na początku, mogą zdziałać cuda. Doskonale wiemy, co jak się sprawdz i dzielimy się tą wiedzą ze swoją parą.

NIE PODEJMĘ ZBYT POCHOPNYCH DECYZJI

Widziałyśmy to nie raz. Para Młoda trafiła na piękne zdjęcie w sieci, przez nie trafiła na fotografa ślubnego i po tym jednym zdjęciu stwierdza, że to ich wymarzony wykonawca. Bliska koleżanka z pracy poleca zespół weselny, bo u niej goście nie schodzili z parkietu, i bach, bez rozeznania się rezerwujemy wykonawcę. A później okazuje się, że fotograf stosuje już niepopularne filtry, albo nie ma doświadczenia w reportażach ślubnych, bo specjalizuje się w sesjach. Zespół gra disco polo, a my tego nie chcieliśmy.

Pracując z nami zawsze możecie liczyć na dokładny research i różne opcje do wyboru.

Dobry wedding planner to baza wiedzy, doświadczenia i kontaktów. Możemy polecić wielu usługodawców, z każdej ślubnej dziedziny. Są to sprawdzone firmy, które wykonują swoją pracę na wysokim poziomie. Jednak w bazie kontaktów znajdą się i ci pracujący w różnych stylach i specjalizujący się w różnych technikaliach, tak aby każda z par miała usługodawcę dobranego do ich potrzeb.

NIE BĘDĘ KIEROWAĆ SIĘ SEZONOWYMI TRENDAMI

Potrafimy oddzielić ponadczasową elegancję, prostotę i sprawdzone sposoby od sezonowych zamydlaczów oczu. Tak jak w modzie, tak samo w branży weddingowej pojawia się mnóstwo sezonowych trendów. Dotyczy to nie tylko dekoracji, makeup czy fasonów sukienek, ale również obróbki zdjęć, sposobu prowadzenia konferansjerki czy serwowanych dań. To naturalne, że pierwsze co widzimy w internecie to właśnie te sezonowe inspiracje, i to również naturalne, bardzo często nim ulegamy. Co dzieje się później? Okazuje się, że zaplanowane przez nas dekoracje miała każda nasza koleżanka na weselu i jak dochodzi do naszego, to nie możemy już na nie patrzeć. Filtr stosowany przez fotografa nie jest ponadczasowy i za dwa lata nasze zdjęcia wydają się tandetne. Lepiej sezonowe trendy przemycać w dodatkach, niż robić z nich główny nurt.